Úspěchy žáků 2019/2020

Zde najdete úspěchy našich žáků ze školního roku 2019/2020

duben 2020

Žákyně ze třídy MgA. Nadi Bláhové Klára Berisha oslnila porotu v pěvecké soutěži SuperStar 2020

únor 2020

12. února 2020 zíslaly naše žákyně v regionálním kole Karlovarského skřivánka tato ocenění:

Linda Ambrožová (ped. Zuzana Loziášová) – 1. místo v kategorii A2 a postup do celostátního kola

Stella Ivanová (ped. Naďa Bláhová) – 1. místo v kategorii A2 a postup do celostátního kola

Zuzana Vítková (ped. Zuzana Loziášová) – 2. místo v kategorii C1

Eliška Křenková (ped. Naďa Bláhová) – 1. místo v kategorii C2 a postup do celostátního kola

leden 2020

žákyně Veronika Syrková ze třídy MgA. Nadi Bláhové vystoupila na Tříkrálovém koncertě s Hradišťanem a Czech virtuosi v katedrále sv. Petra a Pavla.

ke studiu sólového zpěvu na Konzervatoř v Pardubicích i na Pražskou konzervatoř byl přijat Richard Kolař ze třídy Mgr. Zuzany Loziášové.

úspěšně konkurzem na Slavnostní koncert s doprovodem Mladých brněnských symfoniků prošli žáci František Jeřábek, Dominik Urbánek a Veronika Syrková (ze třídy MgA. Nadi Bláhové) a Eva Bláhová (ze třídy Mgr. Zuzany Loziášové). Koncert se uskuteční v květnu v Besedním domě.

listopad 2019

Srdečně blahopřejeme našim pedagožkám a jejich žákům za úžasnou reprezentaci školy v listopadu 2019 na Mezinárodní pěvecké soutěži Olomouc.

Dominik Urbánek (ze třídy MgA. Nadi Bláhové) získal ve 4. kategorii 2. místo

Eva Bláhová (ze třídy Mgr. Zuzany Loziášové) získala v 6. kategorii 3. místo.

Velké poděkování patří také paní učitelce Bc. Dagmar Kolařové za skvělé a obětavé korepetice obou žáků.